Zajęcia dodatkowe

Strona główna / Zajęcia dodatkowe

taniec-sportowyZajęcia prowadzone są przy muzyce, w formie zabawy połączonej z prostymi elementami tańca i ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Dzieci uczą się podstawowych kroków i technik tanecznych. Zajęcia rozwijają: koordynację ruchową, gibkość, szybkość, dynamikę i siłę. Zajęcia prowadzi pani Ewelina Zaradkiewicz – absolwentka fizjoterapii na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i instruktorka tańca hip-hop z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.

1 raz w tygodniu (poniedziałek)

Prowadząca: Ewelina Zaradkiewicz

jezyk_angielskiGłównym założeniem zajęć jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego poprzez zabawę. Zajęcia prowadzone są przez zróżnicowaną formę aktywności. Już 2-latki osłuchują się z językiem oraz poznają proste słowa i zwroty angielskie za pomocą wierszyków, gier, rymowanek, zabaw i piosenek. Zajęcia prowadzone przez nauczyciela filologii angielskiej – panią Agatę Fenik.

2 razy w tygodniu (wtorek, czwartek)

Prowadząca: Agata Fenik

wycieczki Udział w zajęciach okolicznościowych planowanych.
Zajęcia plastyczno- konstrukcyjne.
Wizyty ciekawych gości.
Wycieczki
Imprezy okolicznościowe

Zajęcia wprowadzają dzieci w fascynujący świat robotyki, rozwijają sprawność manualną, kształtują umiejętność logicznego i twórczego rozwiązywania problemów, kształtują wyobraźnię przestrzenną, rozwijają zainteresowania techniczne.

Zajęcia ogólnorozwojowe, kształtujące wytrzymałość, szybkość, siłę, zręczność, koordynację oraz orientację przestrzenną. Zajęcia mają na celu wszechstronne rozwijanie tych cech poprzez gry i zabawy ruchowe, czyli jedną z najbardziej atrakcyjnych form zajęć ruchowych dla dzieci. Od najmłodszy lat, dziecko rozwija wszystkie podstawowe cechy motoryczne, a także uczy się wzajemnego szacunku, godnego zachowania oraz wzmacnia poczucie własnej wartości.

Prowadzący: Artur Zieliński